Minőségellenőr

scheme image

Az OSI-ról röviden

Multinacionális élelmiszeripari vállalatként a globálisan működő, tulajdonosaink által irányított OSI csoport tagjaként tevékenykedünk. Vezető szerepet töltünk be a csúcsminőségű vendéglátóipari és élelmiszer-kiskereskedelmi termékek fejlesztésében és gyártásában.

Bábolnai telephelyünkre keresünk Minőségellenőr munkakörbe munkatársat.

Amire számíthat

  • A termék előállítás során a felhasznált nyersanyagok minőségének ellenőrzése
  • A gyártóvonal beállításainak és a termékek minőségének gyártás közbeni ellenőrzése
  • A feladatkörhöz kapcsolódó dokumentációk elvégzése

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség

Amit nyújtunk

Lapos szervezeti struktúrával és rövid döntéshozatali folyamatokkal rendelkező, kifejezetten ügyfélorientált társaságként végezzük tevékenységünket egy speciális piacon. Tisztában vagyunk azzal, hogy sikerünket munkatársaink elkötelezettségének köszönhetjük. Ezért minden támogatást megadunk neked, fejlesztjük képességeidet és rövid időn belül a megfelelő felelősséggel ruházunk fel.

Egyéb előnyök:

  • Versenyképes bér és cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus környezet
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely